+90 532 226 05 52 info@venusreklam34.com Hürriyet Mahallesi, Altın Sokak, No:22/A Bahçelievler/İSTANBUL

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikası sayfasında yer alan gizlilik ve güvenlik kuralları Online Mağazamızda yaptığınız alışverişlerde ve hizmetlerimizden faydalanırken sitemize girmiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki gizlilik ve güvenlik sınırlarını belirlemektedir.

Güvenlik ve Gizlilik Politikası Kapsamı

Bu gizlilik ve güvenlik politikası, bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı, sanal mağazamızda‘da yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

Güvenlik ve Gizlilik Politikası Kapsamı

venusreklam34.com tüm müşterilere ve siteye giriş yapmış olan herkese ait bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını taahhüt eder. Satın alınan ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslimat adresinin doğruluğundan tamamen müşteri sorumludur.

Hangi kişisel bilgileriniz saklanır?

Online Mağazanın hizmetlerinden yararlanırken kayıt olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz istenmektedir. Kullanıcılarımızın kişisel bilgileri şu nedenlerle saklanır: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklâm sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin güvenliği: Sitemize girmiş olduğunuz tüm kimlik bilgileriniz saklı tutulur. Yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir.

Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:
  1. Authentication : Doğrulama
  2. Authorization : ( Yetki Kontrolü ) Üye olup olmadığı.
  3. Non-Repudiation : Sorumluluk
  4. Data Protection : Veri bütünlüğü ve gizliliği

Bu 4 bileşenin sadece ilk ikisi yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir.

Farklı Sitelere Link Verilmesi

Venüs Reklam, kendi sayfalarından diğer internet sitelerine linkler verilebilir. Şirketimiz link verdiği sitelerin kendi bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet ya da ürünle ilgili, alışveriş, mağazamız sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerilerinizi info@venusreklam34.com adresine e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.

İçerik Kullanımı

Online Mağazamızda yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonlar, başka mecralarda yayınlanamaz. Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, venusreklam34.com’un izni olmadan, buradaki her şeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri venusreklam34.com tarafından zaman, zaman güncellenmektedir. Yapılan güncellemeleri kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

1985-2021 Venus Reklam® Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriklerin İzinsiz Kopyalanması ve Dağıtılması Yasaktır.

Bizi Arayın!